Skleněný obraz Insigne Fernoso

Skleněný obraz Insigne Fernoso, 92 x 36 cm

799 Kč

Špičkové zboží, Skleněný obraz Insigne Fernoso, 92 x 36 cm od originálního výrobce Insigne - tento produkt obchodujeme s VIP slevou pro každého za 799 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Insigne

Prestižní Skleněný obraz Insigne Fernoso, 92 x 36 cm s osvědčenou značkou Insigne - tento artikl čeká na vás za téměř velkoobchodní cenu 799.00 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento skleněný obraz s výrazným foto potiskem je přesně to, co vnese do vašeho života klid a harmonii ♥

Obraz na sobě má skleněnou desku, která se velice snadno udržuje. Stačí pravidelně oprašovat či přejet lehce navlhčeným hadříkem.

Šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení, zbytek komponentů z videa ano.

V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším?

Ať už se rozhodnete jakoliv, můžete si být jisti, že i při pádu ze stěny se obrazu nic nestane. Podívejte se na názornou ukázku přímo od výrobců:

- Rozměry: 2 x 36 x 92 cm (hloubka x výška x šířka)
- Hmotnost: 3.14 kg
- Materiál: sklo
- Poznámka: všechny komponenty potřebné k zavěšení na zeď jsou součástí balení
- Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky

Skleněný obraz Insigne Fernoso, 92 x 36 cm je k dostání za cenu 799 Kč.

Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Skleněný obraz Insigne Fernoso

Skleněný obraz Insigne Fernoso, 92 x 36 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce