logo
Skleněný obraz Insigne Pantego

Skleněný obraz Insigne Pantego, 72 x 46 cm

799 Kč

No tak tohle je gól: Skleněný obraz Insigne Pantego, 72 x 46 cm kvalitní značky Insigne - tento hit získáte v perfektní akci za 799 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Insigne

Hit poslední doby, Skleněný obraz Insigne Pantego, 72 x 46 cm od producenta Insigne - tento hit získáte v husté akci za 799.00 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento skleněný obraz s výrazným foto potiskem je přesně to, co vnese do vašeho života klid a harmonii ♥ Obraz na sobě má skleněnou desku, která se velice snadno udržuje. Stačí pravidelně oprašovat či přejet lehce navlhčeným hadříkem. Šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení, zbytek komponentů z videa ano. V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším? Ať už se rozhodnete jakoliv, můžete si být jisti, že i při pádu ze stěny se obrazu nic nestane. Podívejte se na názornou ukázku přímo od výrobců: - Rozměry: 2 x 46 x 72 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 3.4 kg - Materiál: sklo - Poznámka: všechny komponenty potřebné k zavěšení na zeď jsou součástí balení - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky

Skleněný obraz Insigne Pantego, 72 x 46 cm je k dostání za cenu 799 Kč.
Zařazeno v: 
Všechny produkty od výrobce
Skleněný obraz Insigne Pantego

Skleněný obraz Insigne Pantego, 72 x 46 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce