logo

Přivítejte podzim novými hotovými závěsy

Také patříte k těm, kdo rádi zdobí a zvelebují svůj domov, jakmile nastane nové roční období? Anebo jste se rozhodli změnit vzhled interiéru, ale nechcete investovat příliš mnoho např. do nové výmalby, gauče nebo koberců? V každém případě je zde jednoduchá, levná, nenáročná možnost v podobě nových závěsů. Velkou výhodou je, že pořídit lze kompletně hotové závěsy na okna, které jen pověsíte, a je hotovo.

Kvalitní zpracování, velká škála barev

Vůbec vás nemusí trápit, že máte rádi zajímavé barvy, nebo máte okna různých rozměrů např. v obývacím pokoji a ložnici. Hotové závěsy, které najdete na internetových stránkách vesardi.cz vyhoví i těm nejnáročnějším zájemcům. Jejich délka je 250 cm, hodí se tedy do všech standardních místností. Hotové závěsy disponují kovovými kroužky, díky nimž se závěsy snadno navlékají na kovovou či dřevěnou tyč garnýže. Stejně tak se snadno zatahují a roztahují. Ať už hledáte hotové závěsy ve světlých barvách, jako je např. žlutá, oranžová, krémová, nebo naopak ve tmavých, jako jsou hnědé, zelené či modré, přijdete si na své. K dostání jsou i vícebarevné závěsy, ty můžete volit i v poloprůsvitné verzi. Co se týče šířky závěsů, je 140 cm. Potřebujete-li zastínit širší okno, použijte více závěsů vedle sebe dle potřeby. Velkou předností hotových závěsů s kroužky je, že se dají použít nejen k zastínění oken, francouzských dveří, ale i k předělení místnosti. Dovedou opticky prostor zvětšit, nebo zmenšit, záleží na tom, co si přejete a jakou barvu pro tento účel zvolíte. Díky jejich elegantnímu vzhledu a jednoduchosti jsou doplňkem interiéru, který jej bude zdobit a bude přitom stále trendy po mnoho let. Jednoduše se udržují a hodí se jak do domácností, tak to reprezentativních prostorů, jako je vaše kancelář, jednací místnost, vstupní hala a podobně. A právě teď si hotové závěsy můžete pořídit se značnou slevou, z původní ceny 999 Kč jsou nyní k objednání za 599 Kč.

Nakupujte vše na jednom místě

Kromě hotových závěsů na webových stránkách vesardi.cz najdete i další stínicí vybavení, jako jsou rolety nebo žaluzie. Do oken patří i krásné provázkové záclony, ty jsou v nabídce taktéž. Pokud hledáte i další barevné vybavení, kterým obměnit vzhled a styl pokoje, vybírejte i z mnoha koberců, které jsou zde k mání. Na zeď můžete umístit 3D samolepky, nebo nalepovací hodiny. No a v ložnici uvítáte luxusní přehoz na postel či přímo přikrývky a polštáře pro pohodlný spánek.

Pohodlně a levně nebo zdarma až k vám domů

Objednáte-li si zboží s cenou nad 3 500 Kč, poštovné získáte zdarma, hradit budete pouze případné doběrečné. Hradit můžete bankovním převodem, nebo na dobírku, jak vám vyhovuje více. Prohlédněte si bohatou nabídku kvalitního zboží, které pro váš domov nabízí webové stránky vesardi.cz. Uvidíte, že budete nadšeni a vaše závěsy, záclony nebo třeba koberec budou obdivovat všichni, kdo k vám domů zavítají.  

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Umělá dekorativní kytice hortenzií a růži Dakls Pessa

219 Kč
Shop

Světle zelená dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně černá soška PT LIVING Origami Bunny, výška 17 cm

689 Kč
Shop

Růžová dekorativní kovová soška ovečky Dakls

209 Kč
Shop

Matně bílá soška PT LIVING Origami Standing Dog, výška 20,8 cm

1329 Kč
Shop